Altın çilek zayıflama hapı

İnternetten zayıflama hapı, ürünü alırken;  acaba işe yarar mı?, işe yaramayı bırak sağlığa zararım var mıdır? , orjinal mi sahte mi gibi şeyler gelir ilk akla. Biri 30 a satarken diğeri neden 60 a satar aynı ürünü… Fark ne diye düşünür.  Bunun içinde alanların yorumlarını dikkate alırlar daha çok. Ancak özellikle gittigidiyor.com, sahibinden.com gibi sitelerde yorumlar kargoyu teslim aldıktan sonra yapıldığından kulllanıcılar ürünün işe yarayıp yaramadığını yazamazlar. Böyle durumlarda satın almayı düşündüğünüz satıcının daha önce bu üründen satıp satmadığına bakın. Çok önce sattıkları kullanıcılarla iletişime geçin fikrini sorun.

Geçenlerde bir yakınım için aldığım “Altın Çilek Zayıflama Hapı” için, ürünü merak edip araştıran biri bana böyle bir soru sordu.  O kişiye yakınımın, tanıdığı bir başkasındaki etkiye bakarak aldığını ancak kendisinin o kadar memnun kalmadığını söyledim.  Sonrasında aldığım ürünün kutusunu incelerken ne göreyim. Benim aldığım Altın Çilek Zayıflama hapının kutusunun içindekiler yazan bölümde sadece “ahududu ve papaya” yazıyor. Yani ürünün adı Altın Çilek. İçinde altın çilek yer kirazı  yok.

Ortada böyle bir kandırmaca var. Şimdi size ürünün markasını verecek değilim. Çünkü bunun orjinali var sahtesi var. Onlarca markası var. Zaten bu ürünler zayıflama ilacı değil, gıda takviyesi olarak geçiyor.  Zayıflatmıyor, zayıflamaya yardımcı oluyorlar. Günde 30-60 dakika yürüseniz bu haplardan hem daha etkili hemde daha sağlıklı.  İllaki alacaksanız satıcıya içindekiler bölümünün fotarafını çektirin.

Altın Çilek zayıflama hapını alacağınıza tohumunu alıp evde saksıda yetiştirmek bana daha mantıklı geliyor. Ben 3 yıldır saksılara çiçek ekmeyi bıraktım. Biber (özelliklede acı süs biberleri), çeri domates, çilek gibi ürünler dikiyorum. Kışında boş kalan saksılara annem soğan dikti. Taze taze koparıp kullanıyor. Bu yazda Altın Çilek dikmeyi planlıyorum. Bakalım yetiştirebilecekmiyim. Eğer Eminönündeki pazarda bulursam fide olarak alacağım.