Ben böyle şey görmedim!

Ben böyle şey görmedim!Artık yeni temamla henüz tam olarak bitirmesemde karşınızdayım. Fakat asıl beni uğraştıracak olanları bitirdim ve ufak tefek şeyleride zamanla değiştirecem. Mümkünse yeni temam hakkında olumsuz görüşleri olanlar varsa içine atmasın.

Yeni şablonumla uğraştığımdan fazla yazı yazamıyordum. Artık yazacağım. İlk bloğumdada gözüme takılanlar diye bir kategorim vardı. Buradan sizlere daha yararlı olacak şekilde devam ettirmeye çalışacağım.

İlk gözüme takılan Ülker‘in bir kampanyası. Sloganı “Ben böyle şey görmedim!” Kampanya 30 Aralığa kadar devam edecekmiş. Hediyeler: her hafta bir BMW, her gün bir Asus laptop her saat ipod nano ve turkcell kontörleri…

Genelde böyle şeylerde pek şansım yoktur. Çıkma şansı sayısal loto, şans topu….vs göre daha fazla olduğu için böyle kampanyalara daha bir ilgi gösteriyorum. Geçenlerde Kiler’in 1000 bilgisayar kampanyasına katılmıştım. Zaten bize yakın marketlerden biri olduğundan ve zaten bir kısım şeyleri oradan aldığımızdan bazı alacaklarımızı toptan alarak birkaç kupon aldım. Fakat 1000 bilgisayardan biri çıkmadı. Yedek listede bile yoktum. Ama çıkmasada sorun değildi alacağımız şeyler zaten ihtiyacımız olan şeylerdi.

Eğer sizde ülkerin bu kampanyasındaki çikolatalardan zaten alıyorsanız katılın birşey kaybetmezsiniz. Ayrıca telefondan gidecek kontörler fazla geliyorsa kendi sitesinden girin. Eee zaten bu yazıyı okuyorsanız internet kullanıyorsunuzdur. Ayrıca zaten kampanyayı merak edip size verdiğim bu linke tıklayıp siteye de gireceksiniz.

Ha bedava ama böyle çekilişle kazanılan şeyler bana ters diyor ona rağmen bir laptopum olsa hiç fena olmaz diyorsanız buyrun bilginizi yarışın kazanın. Yalnız bu biraz zahmetli şimdiden söyliyeyim. Öyle ülkerdeki gibi şifreyi yazıp çıkmıyorsunuz. Bir ay süren bir yarışma. Hergün kim 500 milyar isterdeki gibi ama dahada kolay sorular soruluyor. Sakın zaten elimin altında internet var araştırıp bulurum diye heveslenmeyin. Zira bir soruyu cevaplamak için 30 saniyeniz var.