Benim tarifem senin tarifeni döver!

Bu GSM Operatörlerinin numara taşıma reklamlarından bıktım artık.  TV’ler de , radyolarda, gazeteler de bilboardlarda  olması yetmezmiş gibi cepten mesaj atıyolar hatta arayıp bizi reklam kayıtlarını dinletiyorlar…. Taşımıyorum üleyn taşımıyorum.

Yav o kadar kampanya yapıyorsunuz, şu kadar bedava konuş bu kadar bedava sms at…. gelgelelim kontör fiyatları sürekli olarak artıyor. Kontör fiyatları arttıkça vergi miktarıda artıyor. Biriniz de kontör fiyatlarını indirsin kardeşim. Her ay 150 kontör için cebimdden 25ytl çıkacağına 15 ytl çıksın. Ama şimdiki tariflerinizle konuşabilelim…

Hele şu vodafone nin CIK CIK lı reklamlarına sinir oluyorum. (Reklam müziği hariç) Sinir olmam sanki kendisi sınır koymuyormuş gibi bize gelin demesinden kaynaklanıyor. Üstelik Vodafone nin cep öğrenci tarifesi ile benim kullandığım Turkcell’in Bizbize Kampüs‘ü karşılaştırınca vodafone diyebilirim ki benim tarifem seninkini döver. Eğer mesele sınır koymaksa bunu en iyi sen yapmışsın ve şu halinle ben sana CIK diyorum. Daha iyi bir tarife sunana kadar bizim tavuğu rahat bırak! Ha gerçekten iyi bir tarifeni görürsem tavuğu kesip yeriz beraber.

Bilmiyorum belki bana uygun bir tarifen vardır. Belki başka operatörlerin vardır. Şimdi siz kullandığım tarifeyi ve özelliklerini anlatayım ve daha iyisi var diyen olursa karşılaştırayım ve oraya taşınayım.

Şimdi Bizbize Kampüs’ü tüm özelliklerinden yararlanabilmek için ayda 150 kontör yüklemem gerekiyor. Yani ayda cebimden 25ytl çıkıyor. Ama kontörü yüklediğimde Tüm Turkcell’lilerle iki saatlik bedava konuşma kazanıyorum ki tanıdıklarımı çoğu Turkcell’li. Günde 3 SMS den sonrası bedava ve bir SMS 1 Kontör.  Üstelik SMS yazmak zor gelse sesli SMS  (konuş gönder) seçeneiği mevcut. En kötü yanı gelen mesajı bir kere dineleme imkanın var ama onda da üç taneden sonrası beleş… Ayrıca Evden sabit telefonları da dakikası 1 kontöre arıyorum. Gençturkcell’in (gnçtrkcll) sunduğu pek çok imkandada yararlanıyorum.

Sizin daha da iyisi var dediğiniz bir tarife var mı? Ya da kullandığınız operatörün hangi özelliği sizi numara taşımaktan uzak tutuyor?

TurkcellAvea Vodafone