Crysis Videoları

Şimdiye kadar oynadığım en iyi bilgisayar oyunu FarCry dı. Hele oyunun sonunda yerli kadeşlerini ismini görünce daha bir değişik gözüktü oyun bana. Özellikle grafikler açısında çok beğenmiştim oyunu. Şimdi Yerli kardeşleri sahibi olduğu CRYTEK firmasının çıkardığı grafikleri açısından FarCry la büyük benzerlikler taşıyan Crysis’i görünce hayran kaldım.

Yeni oyunun ilk videolarını gördüğümde özellikle özel elbiserlinden kaynaklana güçlerini çok abartılı bulmuştum. Diğer ilgili videoları gördükçe abartılı bulduğum şeyler kayboluverdi. Çünkü Crysis’i FarCry ile kıyaşlıyordum. Oysa yerli kardeşler FarCry’dan sonra Crysis’le kendilerini kat ve kat aşmışlardı.

Daha oyun piyasaya çıkmadan videoları ile hayranlık uyandırdı. Pek çok kişi inanamadı bile. Fakat ufak bir problem var. Oyunu tam manasıyla oynayabilmek için Yüksek performanslı bir bilgisayara sahip olmak gerekiyor. Bu yüzden benim yeni bir ekran kartı, yeni bir işlemci ve işletim sistemine sahip olmam lazım. Eğer bunları halledebilirsem ne yalan söyleyim parayla aldığım ilk bilgisayar oyunu olacak. Çünkü fiyatı oyuna göre fiyatı makul düzeylerde. Üstelik tamamen Türkçe versiyonuda olan (ilk) ve dünden itibaren Türkiye’de satışa sunulan bu oyunu oynayamamak beni üzüyor. Üstelik öyle çok oyun oynayan biriside değilim.

Neyse Beni oyuna hayran bırakan videolara geçelim.
İlk olarak abartılı bulduğum hareketleri yapmasına olanak salayan o giyisi ile ilgili video…