Gittigidiyor.com’ dan ilk ürün

Gittigidiyor.com dan ilk ürünümü kazanmış bulunuyorum.  İlk olmanın verdiği bir heyecan ve korkusu var içimde. Acaba ürün sorunsuz olarak elime geçecek mi? Gerçekten sorunsuz çalışıyor mu ? Acaba tüm işlemleri soğru yaptım mı ya da bir yerlerde yapmamam gereken bir şey mi yaptım mı ? gibi sorular aklımı meşgul ediyor.

Bu arada ne mi aldım?  Sapphire Radeon X1650 Pro DDR3 AGP ekran kartı. 512 MB lisini de alabilirdim ama bunu DDR3 ten dolayı seçtim. ASlında bilgisayarı komple yenilemek isterdim ama bütçe  buna müsait. Sadece ekran kartımı değiştirip 1 GB lik DDR ram alsam şimdiki bilgisayarımı 2 sene kadar kullanmaya devam edebilirim diye düşünüyorum. 

Benim emektar Nvidia FX5200 ü artık emekliye çıkartacağım. Fanı çok ses yapıyor diye çıkarmıştım. Fansız da olsa idare ediyorduk. Belki onuda gittigidiyordan satarım. Belkim alıcısı çıkar. Evde bir köşede yer kaplayacağına bir başkasının bilgisayarında çalışmaya devam eder. FX 5200 deyip geçmeyin. Orta düzeye yakın ayarlarda Farcry oynanabilen bir kart.

Alırken diğer talipleriyle son dakikalarda epey kapıştık. Sürekli sayfayı yeniliyordum. Son 30 saniyede bir baktım teklifim  yine geçilmiş. Son 12. saniye de teklif verdim ve açık arttırma bitti. 52 TL + kargo ücretiyle bana kaldı. O da satıcı fikrini değiştirmezse !

Eğer bu alışverişim sorunsuz gerçekleşirse gittigidiyor ile daha bir haşı neşir olacağım. İlk izlenim her zaman büyük etki bırakır.

Bu kartı kullananınız, deneyeniniz var mı ?