Hancock, Elinin ayarı olmayan Süperkahraman

hancock Will smithWill Smith, Oynadığı filmleri beğenerek izlediğim siyahi oyuncu. Bir önceki filmi “Ben bir Efsaneyim” (I’m Legend) fragmanının bende bıraktığı etki kadar olmasada güzel bir filmdi. 2 Temmuz’da yeni bir filmi daha gösterime girecekmiş. Özellikle Amerika için bir filmin gösterime girmesi için güzel bir tarih.

Filmin İsmi “Hancock“. Will Smith bu filmde bir süper kahramanı canlandırıyor. Bu süper kahraman Süperman gibi yeteneklere sahip yalnız elinin ayarı yok. Fragmanından gördüğüm kadarı ile karakter Gazman ile Recep İvedik karışımı birşey olmuş gibi.

Ne Clack Kent gibi düzgün bir işi var nede onun gibi düzgün giyiniyor. Üstelik süperkahraman elbisesi bile yok. Her zaman giydiği sıradan elbiselerle Los Angeles’ı kötü adamlardan kurtarmaya çalışıyor.
<

O bir kahraman, O bir süperkahraman, O Hancock…
Sürekli Kaş yapayım derken göz çıkarması şehir halkında ona karşı bir öfke oluşmasına neden oluyor. Bu yüzden kendisi bir halkla ilişkiler uzmanından destek almaya kara veriyor. Sanırım halkla ilişkiler uzmanının dediklerini kendince yorumlayarak yine herşeyi eline yüzüne bulaştıracak.