Hayırlı Ramazanlar…

Uzun bir aradan sonra tekra merhaba. Yaklaşık iki haftadır başka işlerle meşguliyetimden dolayı bloğumla fazla ilgilenemedim.  Eminim sizlerde bu çocuk yeni bir şeyler yazsada okusak diye sabırsızlıkla beklemişsinizdir ;)

Öncelikle Mübarek Ramazan ayının hepimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim.

Eylül ayının gelmesi ile farklı bir hareketliliğin başladığını farketmişsinizdir. Okullar açılıyor Kitaplar defterler alınıyor, Ticaret hareketleniyor,  Hasretle beklediğiniz programlar diziler tek tek yeni bölümleri ile yayınlanmaya başlıyor… Eylüldeki bu hareketliliğin en büyük nedeni açılan okullar… İnşallah bu hareketliliği benim bloğumdada göreceksiniz.

Bu arada mevcut kullandığım hosting paketi artık yetmediğinden bir üst pakete geçtim.

Uzun zamandır yeni şeyler yazmıyordum ancak boşta durmadım. Blogcu.com daki blogcular için yaptığım şablonları yeniden gözden geçirip düzenliyorum ve hepsini bir araya getiriyorum. Tabii sadece bununla yetinmeyi düşünmüyorum. Farklı zevklere hitap edebilecek WordPress şablonlarını da, eklentilerinide  sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Bu boş kaldığım dönemde tüm bunların altyapısını hazırlamaya çalıştım.  WordPress şablonlarından Türkçeleştirilmesini istediğiniz varsa isteklerinizi alabilirim. Ancak bu hemen yapacağım sözü değildir.

Ayrıca bu yeni yaptığım site için ( http://sablon.pardus007.com/ ) henüz başlangıç aşamadında iken eleştiri e önerilerinizi benden esirgemezseniz sevinirim.

Benzer Yazılar