Kara Şimşek dönmüş haberim yok!

Daha önce geri dönecek, geri dönüyor haberlerine sıkça rastladığım ve bunun bir sinema filmi şeklinde olacağını sandığım Kara Şimşek namı diğer K.I.T.T (Knight Rider) 17 şubatta dizi olarak NBC televizyonunda yayınlanmaya başlamış. Yayınladığı dizilerle çok ilgi çeken bu kanal için böyle bir yapım çocuk oyuncağıdır herhalde. Ama tutmazsa kaldırılabilirde!.

Knight Rider Ford Mustang Shelby GT500KR

Herşey arama motoruna “knight rider” yazmamla başladı. Önce eski Kara Şimşek’le alakalı videoları izledim. Sonra başka bir araba daha gözüme çarptı. İlk başta sinema filminini fragmanı sandığım video aslında dizinin tanıtımlarıymış. Sonra google’a sordum tek haberdar olmayan benmiyim diye. Bir çok forum sitesine dizinini ilk bölümü HD kalitesinde paylaşılmaya başlanmış.

İşte eski dizinin jeneriği

Buda yeni dizinin tanıtım videosu

Bu da daha uzun bir tanıtım videosu

Diziyi izlemedim ama tanıtım videolarında izlediğim kadarı ile ben arabayı (Ford Mustang Shelby GT500KR) beğenmedim. Ne bileğim itici geldi bana. Ama ışık olayı süper olmuş. Daha önceki dizinin etkisi ile pek çok araba Kara Şimşek’in ışıklarından taktırmıştı. Bu yeni diziden dolayı pek çok kişi arabasını bu şekilde modifiye ettirecek gibi geliyor bana.
Devamı 2. Sayfada>>>