NTV Foto Röportajları

Öncelikle Herkesin Kurban Bayramını kutlar ve sevdiklerinizle beraber daha nice nice bayramlarda hep beraber olmanızı dilerim.

Bayram yazılarında şeker resmi koymak, hadi buyrun istediğiniz kadar alın gibisinden bayat espiriler yapmıyorum artık. Yoksa bayat espiri satmaktan dolayı zabıtayla başım belaya girebilir. Zabıtayla olmasa da “Haber Özel” gibi gibi programlarda bayramda vatandaşa merdiven altı bayat espiriler satmaya çalışanlar şeklinde haber olmak istemem.

Ramazan bayramında sizleri gülümsetebilecek bir video paylaşmıştım. Şimdi ise hem gülümsetip hem hüzünlendirebilcek ve sizi memleket hasretinden tutun, çocukluğunuzda yaşadığınız o saf duygulara hatırlatacak ve daha türlü türlü duygular içine sokacak bir çalışmayı paylaşmak istiyorum.  Çalışmalar çok güncel değiller ama  izlemeye değerler. Güncel değil dediysem en fazla bir kaç yıllık zamanda geçen olaylar.

Bu bayram menümüzde NTV‘den Fatih Pınar‘ın yaptığı Foto Röportajlar var. Eminim sizde benim gibi ne kadar doğal çalışmalar olduğunu,  kadar bizi yansıttığını göreceksiniz. Çok kısa geçmişte geçenler anlatılsada ne kadar çok şeyin değiştiğini ve ne kadar çok şeyin değişmediğini göreceksiniz.

Neyse ben sizin fazla vaktinizi almıyayım. Çünkü şu an için her biri birbirinden güzel 13 foto röportaj sizleri bekliyor. Bu çalışmaların video röportajlardan farkı aradaki boşlukları hayal gücünüzle tamamlamanızdır herhalde. Bunlarda benim sizler için seçtiklerim:

Kurban –  Bayram Günleri31 Aralık

Foto Röportajların tamamı

Benzer Yazılar