Polat Alemdar uçmayı ne zaman öğrendi?

Kurtlar vadisi merakla takip ettiğim dizilerden biri. Kim ne derse desin Türkiye’nin gerek senaryosu ile gerekte görsel açıdan şu an için en iyi dizisi.

Dizinin böyle takip edilmesine neden olan etkenlerden biri izleyicilerini sürekli merakta bırakmasıdır. Haber sitelerinde, bloglarda, foumlarda tartışılır Polat ölecek mi? Dizi bitecek mi? gibisinden. Ama birkaç kişi dizide çok şiddet var ben zaten seyretmiyorum yasaklansın derse yorumlar o yöne kayar. En kurtulamaz, tamam işi bitti dediğimiz yerden kurtuluyor polat ve adamları. Tabii bunun asıl nedeni dokuz canlı ya da çok şanslı olmaları değil. Kafayı çalıştırıp işin içinden çıkıyorlar. Tamam şanslılarda diyebiliriz.

Her bölüm sonunda acaba bundan sonraki adım ne olur diye düşünmüşümdür. Hatta bunları blogda da paylaşayım dedim. Şimdiye kısmet oldu.

Bölüm 24 Polat Vural’la birilikte çatıdan atlar.

Videoda gördüğünüz üzere binanın kenarındaki kamyon orada boşa durmamaktadır. Muhtemelen Abdülhey içeride saklanmış düşme sesini beklemektedir. Hüsnü beyde arkada her ihtimale karşı saklanmış ve çatıdan gelebilecek mermilere karşı bir önlem alacaktır.

Merak ediyorum Vural Çatını kenarında olmasaydı ne olacaktı?
Acemiliğimden dolayı video ancak bu kadar oldu kusura bakmazsınız inşallah.

Ben böyle tahmin ediyorum. Her ne kadar işin heycanı kaçsada kendimi tutamadım. Hem bu tahmin işide heyecanlı…

Sizce nasıl olacak 25. Bölüm