Reklam izleyerek, okuyarak para kazandıran siteler

Hergün yüzlerce, binlerce kişi kendi kişisel sitesi, bloğu olanlar kervanına katılıyor. Bunların pek çoğu sitelerine yerleştirdikleri reklamlarla parada kazanabiliyorlar. Kimisine bu kazanç az geliyorken kimisinin reklam yerleştireceği bir bloğu bile yok.

Bir sitesi olsun olmasın herkes internetten para kazanabilmeyi ister. En azından kullandığı internetin parasını ve hosting masraflarını çıkartmak ister. Şahsen ben 2 yıla yakın bir süredir internet, hosting ve akbil masraflarımı  sadece adsense’den elde ettiğim kazançla ödüyorum. Ancak bunları ödeyince geriye pek fazla birşey kalmıyor. Böyle oluncada insan daha fazla kazanabilmek  için arayışlara giriyor. Şimdi deneyip kullandığım ve sağlam olduklarına inandıklarım (ki bu işte en önemli şey güvenilir olmaktır) ve reklam izleyerek, okuyarak para kazandıran bazı siteleri tanıtacağım.

Bu tanıtacağım sitelerin ortak yanı üye olurken girmiş olduğunu profil (kişisel) bilgilerinize göre sizlere reklamlar sunması. Bu sayede firmalar doğrudan hitap ettiği kitleye en kısa zamanda ve daha ucuza ulaşabiliyor. Buradan hem siz, hem firmalar hemde bu hizmeti sunanlar karlı çıkıyor. Bana göre bayanlar kendilerine yönelik ürünlerin reklamları daha fazla olduğu için erkeklere göre daha çok kazanma şansına sahip.

Yapmanız gereken günde 10-15 dakikanızı ayırmak. Hatta bunu bile yapmaksızın hiç reklam izlemeden ve okumadanda kazanabilirsiniz. Bunun için diğer insanlara bu hizmetleri anlatıp onları kendi referansınızla üye yapmak. Böylece onlar kazandıkça sizde kazanıyor olacaksınız. Hem reklam izleyerek hemde alt üyeleriniz sayesinde daha fazla kazanabilirsiniz.

Son olarak burada anlatacaklarım sitelerden süpriz hediyeler ve büyük miktarlarda puanlar kazanmanızda mümkün ve hepsine de üye olmak ücretsizdir. Paranızı alabilmek için bir bankada isminize açılmış bir hesabınız olmalıdır. Eğer yoksa üye olduktan sonrada girebilirsiniz bu bilgiyi.  Tümü için dikkat edeceğiniz en önemli husus profil bilgilerinizin doğru olmasıdır.

Superteklif.com

Reklam okuyarak, anketlere katılarak… kazandıran yukarıdaki ikisiyle karşılaştırırsak 1.5 milyona yakın üye ile en çok üye sayısına sahip sitedir. E-posta adresinize  ve cep telefonunuza gelen reklamları okuyarak kaznabilirsiniz. Diğerlerinden farklı olarak üye olurken bir cep telefonu numarsını girmenizi şart koşuyor. Hem gerektiğinde iletişimi sağlamak hemde reklam okuyarak daha fazla kazanabilmeniz için. Ancak bana henüz cepten reklam gelmiş değil.

Üye olunca profil bilgilerinizi eksiksiz doldurursanız 7500 puan veriyor. Puanınız 100.000 ne (100TL) ulaşınca ödeme yapılıyor. (Bu puanlar zamanla değişebilir)  Sadece reklam okuyarak bu rakama ulaşmak (en azından benim profilim için) biraz  zor. Ancak kazandırdığınız üyeler ya da sunduğu kampanyalar sayesinde kat kat fazlasını kazanabilirsiniz. Ayrıca anketlere katılarak çok daha yüksek puanlar kazanabilirsiniz.   Daha anlatılacak pek çok şeyi var fakat uzatmak istemiyorum. Merak eden zaten sitesinden öğrenir.

Süperteklif ‘e dilerseniz benim referansımla buradan dilersenizde sitesinden üye olabilirsiniz.

*   *   *

Zamanla yeni siteleride buraya ekleyebilirim. Sizinde bildiğiniz sağlam servisler varsa paylaşabilirsiniz. Şimdilik bu kadar gerisi size kalmış.

Cüzdanınız her daim para dolu olsun… :)

Yayınlayan

pardus007

daha önce http://pardus007.blogcu.com' da yazdım. Şimdi buradayım. Daha fazla detay isteyen "hakkımda" sayfasına bakabilir.

“Reklam izleyerek, okuyarak para kazandıran siteler” için 14 yorum

 1. İlk senin sayende duydum. Biraz araştırma yaptım. Yazıdada dediğim gibi bu gibi işlerde en nemli şey güvenirlilik. Araştırmam sonucunda hiç iyi izlenimler edinmedim. Her zaman kolay kazanılan paradan kuşkulanacaksın. Tavsiye etmiyorum.

 2. Evet çok kolay kazanılıyo..Bir yorum yapıyon 6 dolar veriyo..Haklısın teşekkürler bende senin tavsiye ettiğin sitelereden birine senin referanslınla kayıt olayım :)

 3. Birol abi senin referansında reklammatik’e kayıt oldum ve bana +500 kredi verdiler..Güzel oldu :)) Ama ben arkadşalara davet attım ve kayıt oldular ama reklammatik’e senin referansınla kaydolan kimse yok dedi?Acaba o 1 gün sonra mı güncellenio?

 4. ARkadaşının kayıt olduğundan emin misin? Eğer eminsen bir süre bekle. Ne kadar sürede gösterirler bilmiyorum. Belki hileli kayıtlar için inceleyip öyle veriyorlardır.

 5. süperteklif.com adlı siteyi tavsiye etmem; çünkü; 100.000 puana 100 tl veriyorlar ancak bana günde 1 adet anket gönderiyorlar ve anketi 2 dakikada dolduruyorum, bana verdikleri puan 5. sadece 5. yani 0.5 kuruş. cep telefonuma mesaj gönderiyorlar verdikleri puan 2. yani 0.2 kuruş… bunlar birikerek 100.000 puana ulaşmak ne kadar kolay siz düşünün…

  reklam.tv sitesi daha güzel bu açıdan… istediğin zaman istediğin kadar reklam izleyebiliyorsun… bir gün içinde istersen 1000 tane reklam izle, istersen 1 tane izle… ancak bu sitede nakit para ödemiyor, onun yerine hızlıal.com adlı siteden alışveriş yapma imkanı sunuyor…

  benim en çok reklam izlediğim site ise reklammatik… eğer alt üye sayınız çok olursa bu siteden gerçekten para kazanabilirsiniz… 100 alt üye sahibi olursanız 1 ay içinde en az 50 tl almanız hiçte zor değil…

 6. süperteklife bende üye olmustum ama işe yaramadığın düsünüyorum
  çoğu site üye toplamaya yönelik ama düzgün gelir getirmiyor değmiyor yanı

 7. reklammatik e üye olalı bir ay oldu bir tane bile reklam izleyemedim. hep size uygun reklam yok diyor

 8. reklammatik ödeme yapmıyor. süperteklif de az kazandırıyor . başka siteleri deneyin daha çok kazandıran ve ödeyenler var.

 9. cennet ucuz değil cehennem lüzumsuz değil.tevbe edip namaz kıl kuran ahlakını yaşa sadaka ver şükret sünnetten ayrılma peygamber efendimize salatü selam getir.çanakkale savaşında 250 bin kişi neden şehit oldu.

 10. arkadaşlar reklam izleyerek para kazandıran sitelerin çoğunu inceledim ve cashfiesta sitesi bence en başarılı olanıı 15 gündür kalşık 70 dolara kazandım ve devam etmekteyim.yapmanız gereken sitenin barını inidirip bilgisayarınıza kurmanız ve gerisini site hallediyor günde 15 dolara yakın kazanıyorsunuz alttaki linke üye olun kazanmaya başlayın
  http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=crowemre

Yorumlar kapalı.