Şükür kavuşturana

En sonunda sitemin yüzünü görebildim. Şu an videofon reklamlarında Cem Yılmaz’ın “Aman Allahım görüyorum. bir mucize bu… derkenki ruh hali içindeyim. Siteme ulaşamayınca bende ilk bloğuma yazdım yazacaklarımı. ( 12 )

Her ne kadar ben ve aynı hosting de barınan arkadaşlarım sitelerimize ulaşamazken Rodosweb’in sitesine ulaşılabiliyordu. Merak ettim bu hosting firması kensi sitesini nereden yayınlıyor diye. “http://www.cizgibilgisayar.com/” üzerinden yayınlıyor sitesini.

Yukarıda bir numara ile belirttiğim yazımda  rodosweb’e altarnatif olarak düşündüğüm ihs telekom ise kendi sunucularından yayınlıyor sitesini.

realist-istatistik

Son iki günlük ziyaretçi sayım sıfır (0) Oysa 20 Mayısta tekil 621 kişi gelmiş siteye.

Sizde kim hangi hosting üzerinden yayınlıyor sitesini diye merak ederseniz http://www.whoishostingthis.com/ adresini kullanabilirsiniz. Şu an realistteki canlı istatistiklerime bakıyorumda 17 dakikada 11 kişi gelmiş yeni açılmasına rağmen. Kim bilie kaç kişi bu siteye ulaşılamıyor diye görünce bir daha gelmeyecek buraya.

Sonuçta yaşanan teknik bir arıza da olsa (bize söylenen o, inşallah doğrudur) bir müşteri olarak çok rahatsızlık duydum.