Tavsiye YouTube Kanalları 1

Ben artık ciddi ciddi hiç tv izlememeye başladım. Tamam takip ettiğim tv programları var ama tv üzerinden değil youtube ve diğer video siteleri üzerinden izliyorum. Bunların da toplam süresi takip ettiğim youtube videolarının yanında çok çok az bir miktar…

youtube-koleksiyonlarŞu an 363 youtube kanalını takip ediyorum. ( TV de de 500 kanal var ama bizimkiler 10 tanesine bakıyor :) ) Buna her gün yenileri ekleniyor. Tabii sayı arttıkça aradığımı bulmak zor olmaya başladı. İşte o zaman youtube de zaten var olan Koleksiyon olayını keşfettim. Daha kategori mantığında listelenecek çok fazla kanal var. Siz siz olun en baştan takip ettiklerinizi türlerine göre farklı koleksiyonlar altında listeleyin.

Bu kadar video kanalını takip etmek çok zamanınızı çalıyor elbet.  Bunun için kullandığım bir eklentiyi paylaşmıştım tekrar tavsiye ederim.

Ara ara youtube den takip ettiği kanalları buradan paylaşayım diye niyetlendim. Bakalım ne kadar sürdürebilceğim.

Hadi tavsiyelere geçeyim. Son keşfettiğim ile başlıyayım.

bi’kafalar : Hayat bir tecrübe. Bu kanal ise tecrübe kaynıyor. Kaliteli röportajlar… Böyle de (  http://bikafalar.com/ ) bir siteleri varmış.

Fizikist TV : Bilim ve teknoloji kanalı. Farklı kaynaklardan güzel derlemeler.

Technopat : Daha çok PC donanım ve teknolojik ürün incelemeleri.. Kafa Ayarı bölümlerini ayrıca tavsiye ederim.  Hakkında kısmından daha çok bilgi edinilebilir. Ayrıca videoları 4K kalitesine kadar izleyebilirsiniz.

AL Jazeera Turk : Haber videoları. Özellikle belgesel serileri gözatılması gerekenler arasında.

Tractorspotter : Millet olarak iş/tarım makinelerini izlemeyi ayrı bir severiz. Buradakiler ise adamı hipnotize ediyor. Vay be diyorsunuz adamlar neleri neleri düşünmüşler… Sonra kendi ülkenize bakıp ağlayabilirsiniz. Tarım kanallarının düşük kalitedeki videolarına mahkum olmayın.

İPhonedo : Apple dan hazzetmem ama bu kanalı seviyorum.

ThePianoGuys : Bu adamlara imkan ver gider ayda müzik yaparlar. İyi de yaparlar.

Aykut ERDOĞDU : Milletvekili dediğin milletini bilgilendirir. Siyasi görüşünüz farklı olabilir ama muhalifleri de dinlemezseniz seçimlerde verdiğiniz oy yarım oydur.

FailArmy : Daha çok derlenmiş kaza videoları. Yalnız ben gülmek eğlenmekten çok ders almak için izliyorum. İnsanı daha tedbirli davranmaya yaptıklarının sonuçlarını düşünmeye sevk eden videolar.

Şimdilik bu kadar….

İyi seyirler.